PES 2016’dan Bilgiler Gelmeye Başladı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Belki de ülkemizde KONAMI şirketini bilmemizin tek sebebi her yıl geliştirdiği futbol oyunu PES’ten dolayıdır. Bu meşhur oyun Pro Evolution Soccer 2016’dan da bazı bilgiler gelmeye başladı. Ancak şimdilik sadece demo tarihi ve kutu görseli yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Tamamen yeni bir oyun motoru ile hazırlanan ve son yılların kötü eleştirileri üzerine her zamankinden daha iddialı hazırlanan PES 2016 demo versiyonu 13 Ağustos tarihinde futbol severlerle buluşacak. Demo versiyonu PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için resmi olarak açıklanmış olsa da PC platformu için herhangi bir resmi açıklama gelmedi henüz. Oyunun tam sürümü ise hem konsollar için hem de PC sürümü için aynı tarihte yani 18 Eylül’de oyun severle ile buluşmuş olacak.

Bunun yanında size PES 2016’nın kapak fotoğrafını da sunalım. Kapak fotoğrafında öncelikle sol üst köşede UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Süper Kupa ile lisanlarını gösterirken önde Brezilya forması ile Neymar karşımıza çıkıyor. KONAMI yetkilileri defalarca bu sefer pişman olmayacağımızı vurgularken haklı çıkmalarını diliyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir