Pes 2016’ya Ait İlk Video Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun motorları geliştikçe ve geliştiricilerde arttıkça oyunların gerçekçilik oranıda bir o kadar artıyor. Çeşitli oyun kategorileri mevcut örneğin aksiyon oyunlarında Call Of Duty ve onun gibi diğer oyunlar popüler durumda. Fakat birde işin futbol kısımı var bu noktada ülkemizde de o klasik soru sorulur Pes mi Fifa mı ? Bir tarafta fifa diğer tarafta ise Konami bu iki dev rakip futbol oyunu konusunda zirvede konumunladalar. Hangisi daha iyi veya gerçekçi oraları siz okuyucularımıza sormak gerekir. Geçtiğimiz haftalarda Fifa cephesinden Fifa 2016‘a dair bir video gelerek ayrıca bir ilkide gerçekleştirdiler. Sahaya bir anda kadın oyuncular çıkmaya başladı ve buda oyunda kadın futbol takımlarının olacağını belirtiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Fifa 16’nın ilk tanıtım videosunun ardından dev rakip Konami’dan Pes 2016 için bugün bir hamle geldi. Pes 2016 için ilk video yayınlandı. Video’nun yayınlanmasının ardından ülkemizde de yüksek kitlelere ulaşan Pes oyuncularınıda sevindirdi diyebiliriz. Pes 2016 hakkında bu dönemlerde iptal konusu üzerine bazı haberler çıkmaktaydı. Fakat bugün yayınlanan o tanıtım videosunun ardından iptal gibi o tarz düşüncelerde ortadan kalkmış oldu. Diğer yandan Konami, mobil platforma odaklanacağını açıklayıp ayrıca son iki yıldır PES satışlarınında düşmesinden dolayı Pes 2016’nın gelip gelmeyeceği konusuda belirsizlik haline gelmişti.

Yayınlanan videoda da anlaşılacağı üzere oyun hakkında detaylı bilgiler 12 Haziran‘da yapılacak tanıtım ile belli olacak. Ayrıca video ana karakter olarak Neymar’ın gösterilmesi oyun kapağında onun fotoğrafı olacağınında bir işareti diyebiliriz. Pes serisinin fifadan üstün olduğu dönemlerede dönmesi bekleniyor. Bunu destekleyen bir nokta ise arka planda çalan We Will Rock You müziği diyebiliriz.

2 thoughts on “Pes 2016’ya Ait İlk Video Yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir