PewDiePie Para Kazancı Hakkında Açıklama Yaptı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ünlü youtuber PewDiePie hakkında geçtiğimiz günlerde bazı kaynaklara göre Youtube kazancı açıklandı. Bu kazanç’ın ardından PewDiePie hakkında birçok yorum ve haberler ortaya çıktı. Birçok kişi hakaret varii sözler sarfetti ve videolarda çok bağırıyor gibi söylemlerde de bulundu. Çıkan yorumlar nefret dolu olduğundan dolayı ve bir o kadarda rahatsız ediciliğinden dolayı PewDiePie bu konu ile ilgili bir video çekerek açıklamalarda bulundu. İlk olarak işe başladığında kolej öğrencisi olduğunu ve ekipmanı olmadığından dolayı bazı zamanlar ekipman kiraladığı bile belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Kolejden ayrıldıktan sonra sosisli sandviç stand’ında çalıştığını ve mutlu olduğunu belirtti. Çalışmaya devam ederken oyun videosu çekebilmek için bolca vakiti olduğu ve bu işe başladığını belirten PewDiePie para kazanabileceğini dahi henüz bilmiyormuş. Daha sonra açıklamalarına şöyle devam etti ;

“Bir yıl içerisinde ne kadar para kazanabildiğim konusu açıldığında insanlar şok oluyor. Ve çoğu kişi de oldukça öfkeli. Bunun adil olmadığını düşünüyorlar. Bütün gün kıçımın üstünde oturup ekrana bağırdığımı düşünüyorlar… ki bu doğru! Ama işin arka planında çok daha fazlası var.

“Kindarların kin duymaya devam edeceğini anlıyorum ama bence para size mutluluk getirmez. Beş yıl önce ne kadar mutluysam şu anda da o kadar mutluyum. Kiramı ödemek zorunda olmadığım ve sevdiğim işi yaptığım için mutluyum, hepsi bu. Bu kadar çok insanın ne kadar kazandığım konusunda hayal kırıklığına uğradığını görmek gerçekten üzücü.”

kaynak : oyungezer.com.tr

Diyerek bu konu hakkında yorumlara cevap niteliğinde sözlerine devam etti ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir