Philips Elevation Ultra İnce Smart Led İnceleme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Philips Elevation Ultra İnce Smart Tv yenilikler nelerdir ?, Philips Elevation Ultra İnce Smart Tv, Philips Elevation Ultra İnce Smart Tv özellikleri nelerdir, Philips Elevation Ultra İnce Smart Tv teknik özellikleri 

Philips Elevation Ultra İnce Smart Led İnceleme

Philips’in piyasaya sürdüğü Elevation Ultra ince Smart Led Tv‘sini inceliyoruz.

Kutu içeriğinde; 4x pasif 3D Gözlük, Tv kamerası, uzaktan kumadan, dönebilen şeffaf stand, Scard adaptörü, güç kablosu, Komponent kablo adaptörü.

facebook müşteri hizmetleri

Smart Tv‘nin en öne çıkan özelliklerinden bir tanesi, Ambilight 4 taraflı XL özelliği. 151 cm genişliğinde 60 İnç olarak tanıtımı yapıldı. Ambilight özelliği ile 4 taraftan çevreleyen duvara ekstra bir parlaklık yansıtır. Philips Ultra led incelemeMyRemote uygulaması ile Tv’nizi tabletiniz veya telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Ek olarak yayınları kaydederek daha sonra önemli anları tekrardan izleyebilme imkanı da sunmaktadır. Bu işlem için sadece bir uygulama indirmeniz yeterli olacaktır.Philips ultra led elevation serisi incelemeWi-fi Miracast özelliği ile telefonunuz yada tabletinizdeki görüntüyü Tv’nize aktarabilirsiniz. Tv’niz de Skype üzerinden sesli ve video aramalar yapabilirsiniz.

Philips Elevation Ultra İnce Smart Led Teknik Özellikleri 

Philips elevation ultra ince led tv

Ekran : Full HD Led

Ekran Çözünürlüğü : 1920×1080

3D : Var

Görüntü Güçlendirme :  900 Hz Perfect Motion Rate, Süper çözünürlük, yerel kontrast,  3D doğal hareket

İşlemci Gücü : 4 çekirdekli

HDMI : 4

USB : 3

Wifi : 802.11 n

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir