PlayStation 2 Oyunları Android’de

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asla durmak bilmeyen Android geliştiricilerinin sayesinde PlayStation 2 oyunları Android’de de oynanabilecek. Yayınlanan videoda “Play!” isimli emülatör üzerinden Final Fantasy X, Capcom Vs SNK 2, Dragon Quest VIII, Dynasty Warriors 2, Gradius V, Kingdom Hearts, ve Space Harrier oyunlarının oynanabildiği görünüyor. Play! emülatörü ayrıca Windows, Mac OS ve iOS için de kullanılabilir durumda. Güçlü bir Android cihazınız varsa biraz nostaji yaşamak için iyi bir fırsat olacaktır bu. Daha önce de PPSSPP isimli PSP emülatörü ile PlayStation Portable oyunlarını Android, iOS, Windows ve Mac OS’te oynama fırsatı edinmiştik.

facebook müşteri hizmetleri

Yukarıdaki 13 dakikalık videoyu izlemek istemezseniz, sizin için kısaca özetleyelim:

Bu çalışma henüz çok erken bir evresinde ve günlük kullanıcılar için uygun değil. Fazlasıyla lag ve görsel sorun ile dolu olan bu versiyon uzun süren yükleme ekranlarıyla henüz size gerçek oyun zevkini tattırmaya hazır değil. Daha çok “Bunları yapabiliyoruz biz!” tadında olan bu ilk betadaki sorunlar, tam sürümün yayınlanması ile çözülecektir.

Yine de Play! emülatörünü Android cihazınızda denemek isterseniz Google+ Topluluğuna katılıp, daha sonra Google Play Store‘dan beta sürümünü indirebilirsiniz. Veya basitçe, APKMirror linki ile indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir