Playstation 4 Casual Oyuncuları Çekmek İstiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Playstation UK yöneticisi Fergal Gara yaptığı bir açıklamada şirketin sahip oldukları oyuncu kitlesini tutması gerektiğini ama aynı zamanda farklı tiplerde oyuncuları da kendine çekmek istediğini söyledi.

Gara, Playstation 4‘ün pazardaki ilk yılı hakkında yaptığı açıklamada “Oyuncu odaklı bir perspektife sahip olmamız oldukça işimize yaradı.” dedi.

facebook müşteri hizmetleri

Bu yıl Share Play özelliğini ve Playstation TV’yi duyurduk. Yolda olan diğer projeler de var. Playstation Now ve Project Morpheus, pazarda yer alması planlanan potansiyel projeler arasında. Müthiş bir başlangıç yaptık ama şimdi rahatlama zamanı değil. Sahip olduğumuz kitleyi heyecanlı ve memnun tutarken, yeni kitlelere de ulaşmalıyız.

Fergal Gara ileride yapmayı düşündükleri şeyler konusunda da yorumlarda bulundu. “Bahsettiğim geliştirme akımını sürekli tutmak istiyorum, ama önümüzdeki bir iki yıl içinde daha geniş bir oyun pazarı elde etmek istiyoruz. Mesela eski başarısının gölgesinde kalan Wii tarafından oluşturulan boşluğu doldurmak istiyoruz.

Casual oyuncuların Wii U ile istediğini bulamadığı ve boşta kalmış bir pazar olduğunu düşünen Gara “Daha casual kitleyi kendimize çekecek ürünlere sahip olmalıyız. Bu bizim için büyük bir fırsat ve henüz kesin olmamakla birlikte, önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde bu konu üzerine yoğunlaşacağız.” diyor

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir