Playstation 4 Keyfinize Xperia Z2 İle Devam Edin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

 

Playstation 4 oynadığınız televizyonu herhangi bir sebepten kapatmak zorunda olduğunuzda oyun bitmek zorunda değil. Heyecanla beklenen Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Sony Xperia Z2 için yayınlandı ve PS4 Remote Play özelliğini kullanıcılarına sundu.

PS4 Remote Play servisi sayesinde aynı Wi-Fi üzerinden bağlı olan Playstation 4 konsolunuza bağlanıp oyun oynamaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca hem TV üzerinden görüntü alıp hem de kablosuz kumanda cihazı ile Sony Xperia Z2’yi ikinci bir ekran olarak kullanabilirsiniz.

sony_xperia_z2_waterproof-wide_0

facebook müşteri hizmetleri

 

Android 4.4.4 güncellemesi ile birlikte gelen bir diğer yenilik ise, pil süresinin uzamasını sağlayacak olan Ultra Stamina Modu. Bu sayede cihazınız daha uzun süre açık kalabilecek.

Yeni gelen diğer özellikler arasında, telefonunuzu daha kişisel bir hale getirmenizi sağlayan Hızlı Ayarlar, ekranın döneceği yönü otomatik seçen Akılllı Ekran özelliği ve Bluetooth aksesuarlarınızı otomatik olarak devreye sokan Bluetooth Unlock  bulunuyor.Android-4-4-4-KitKat-Rolling-Out-to-Sony-Xperia-Z2-Brings-PS4-Remote-Play-Hi-Res-Audio-More-464008-2

Güncelleme ile birlikte ekran kaydı sağlayan Record Screen özelliği de kullanıcılara sunuldu. Record Screen sayesinde ekrandaki görüntüyü kaydedebilir, PS 4 Remote Play ile oynadığınız Playstation 4 oyunlarını kayıt edebilirsiniz. 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir