PlayStation 4 Oyunları İndirimde

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aralık ayı boyunca Sony PlayStation 4’ün tüm özel oyunları 69 TL ile 99 TL arasında satışa sunulacak. İşte çok uygun fiyata satılan PlayStation 4 oyunları. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürdüğü tüm oyunlarında, yılın son ayında büyük indirimler yapıldı. Aralık ayı boyunca birçok PlayStation 4 oyununu 69 TL ile 99 TL arasındaki fiyatlarla satın alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Bugünden itibaren ülkemizdeki tüm oyun mağazalarında; Knack, Tearaway Unfolded, LittleBigPlanet 3, Infamous: Second Son, Killzone: Shadow Fall ve Driveclub gibi Sony PlayStation 4’ün özel çıkış oyunlarını 69 TL’den, 2015 senesinde bizlerle buluşan The Order: 1886, God Of War III: Remastered, Until Dawn ve The Last Of Us: Remastered gibi oyunlar ise 99 TL’lik indirimli yeni fiyatları ile Aralık ayında raflardaki yerini alıyor.

Bahsettiğimiz bu oyunların ise hemen hemen hepsi Türkçe dublaj ve altyazılı dil desteğini de içerisinde barındırıyor. Özellikle PlayStation 4 için Sony’nin özel oyunlarını bitirmeyenlerin asla kaçırmaması gereken fırsatlardan biri karşınızda diyebiliriz. Böylelikle yıla damgasını vuran bu dilediğiniz oyunları 100 TL altı fiyat ile satın alabilirsiniz. Bu özel indirimli kampanyanın afişine de aşağıdan bakabilirsiniz. Fiyatlar, Aralık 2015 boyunca böyle kalacak. Ocak 2016’dan itibaren eski fiyatlarına dönecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir