Playstation 4 Sahiplerine Ücretsiz Online Oyun Fırsatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Playstation 4 sahibi olup Playstation Plus üyesi olmayanlara iyi bir haberimiz var.

Playstation 4 üzerinden online oyun oynayabilmek için mutlaka Playstation Plus üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Eğer online oyun modlarını denemek istiyorsanız PSN’in size güzel bir sürprizi var.

Hafta Sonu Online Oyunları Ücretsiz Olarak Oynayın

Playstation Plus sahibi olmayan PS4 kullanıcıları, bu hafta sonu boyunca ellerinde bulunan oyunları online olarak deneme imkanına sahip olacak. Türkiye sınırları içerisinde 13 Şubat Cuma günü, sabah 8 itibariyle başlayacak olan ücretsiz online fırsatı, 16 Şubat Pazartesi günü, sabah 8 itibariyle sona erecek.

Eğer henüz bir Playstation Plus üyeliği satın almadıysanız ve online oyunları denemek istiyorsanız, bu hafta sonu fırsatını kaçırmayın.

facebook müşteri hizmetleri

PSN 12 Şubat Tarihinde Bakıma Giriyor

Playstation 4 üzerinden ücretsiz olarak oyun oynama müjdesinin ardından, bir de kötü haberimiz var. 12 Şubat tarihinde Playstation konsollarınızın dijital platformu olan PSN bakıma girecek. Türkiye saati ile 19:00 ile 22:30 saatleri arasında PSN hesabınıza girmeniz ve mağazayı incelemeniz mümkün olmayacak.

Playstation 4 sahipleri yakın zaman içerisinde aynı konsol ile hesaplarına bağlanmış olmak kaydı ile, online oyun oynamaya devam edebilecek. Ayrıca online oynayabilmek için, PS4 konsolunuzun PSN hesabınıza “Birincil” olarak tanıtılmış olması gerekiyor.

Playstation 3 ve Vita sahipleri ise bakım öncesinde PSN üzerinden oynadıkları oyunlara devam edebilecekler. Fakat bu süre içerisinde “limited PSN functionality” uyarısını alma ihtimalleri bulunuyor.

PSN üzerinde gerçekleştirilecek bakımın ardından sistem geri gelecek. Fakat daha sonra “test amacı ile” gerçekleşebilecek kısa süreli kapanmalar gerçekleşebilir.

Konu hakkında ayrıntılı bilgiyi Sony’nin resmi blog sayfasından okuyabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir