PlayStation 4’e Güncelleme, Kod adı : Yukimura

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Konsolculara müjde, yarın Playstation 4’e büyük bir güncelleme gelecegi açıklandı. Bu güncelleme ile güzel degişiklikler olacagı bekleniyor ve güncellemenin büyük oldugunu göstermek adına bir kod adı belirlemişler.Güncelleme kod adı : Yukimura
Playstation güncellemelerinde meydana gelen bazı hatalardan biri olan 8002F8DC Güncelleme hatası bu güncellemeler ile ortadan kalkacak gibi duruyor.

Bu güncellemeyi uzun zamandır bekleyenler vardı fakat büyük ve etkileyici değişiklikler olacagını söyleyemeyiz. Çok değişiklik bekleyenler hayal kırıklıgına uğrayabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Durdur / Devam et

Playstation 4 ilk 2013’te duyurulduğu sırada çok yeni bir özellik ile geleceği söyleniyordu ve öylede oldu. Özellik hakkında bahsedersek oyun oynarken PS4 power tuşuna basıldığında cihazın kendini bekleme moduna alması ve tekrar basıldığında oyuna kaldığınız yerden devam etmesi hakkında idi.
Sony yaptıgı son açıklamalarda yukarıda bahsettigimiz özelliği tüm oyunlara getireceğini söylüyor.

Yedekleme Özelliği

Bu özellik ise tüm oyun savelerinizi ve sistem ayarlarınızı harici hardiske yedekleyerek böylece herhangi bir çökme durumunda verileriniz, ayarlarınız kabolmuyor.

Bahsettiğimiz iki özellik dışında şunlarda olacak :
– Gameplay videolarınızı Dailymotion’a upload etme özelliği.
– PS4’ü olan facebook arkadaşlarınıza erişebilme.
– “Bu oyunu hangi arkadaşın oynuyor ?” Şeklinde arkadaşlarınızın oyunlarını görebilme özelliği.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir