Playstation 5 İle Gelecek Yeni Özellikler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony oyun konsolu olan Playstation ile başarılı işler yapmaya devam ediyor. Son olarak Playstation 4 ile büyük bir başarı yakalamış ve en çok tercih edilen konsollardan biri olmuştu. Şimdi ise Playstation 5’de olması beklenen bazı muhtemel özellikleri sizler için sıraladık. Yeni nesil oyun konsolu yeni özellik ve teknolojiler ile gelecek. PS5 ile gelecek diğer özelliklerden biri ise 4K ekran çözünürlüğü olması bekleniyor. Bu rakamlar PS 4 ve Xbox One’da Full HD idi. Ancak 4K seyir zevkini anlayabilmek için 4K destekleyen bir panele sahip televizyonunuzunda olması gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer gelecek önemli özelliklerden biri ise konsol ve sanal gerçekçilik aksesuarların uyumu olacak kuşkusuz. Günümüz teknolojisindeki popüler aygıtlar son zamanlarda artmaya başladı. Bu nedenden olan Playstation 5 konsolu VR gözlükleri destekleyecek gibi duruyor. Henüz 4 yıl sonra çıkması beklenen yeni konsolun oyunlarınında Joystick yerine sanal gerçekçilik aygıtları ile oynanabilmesi bekleniyor.
vr

PS3 ile PS4’ün arasındaki çıkış zamanlarına ait farkı göz önüne aldığımızda, PS5’in 2020 yılına kadar çıkması beklemiyoruz. Yani duyuru tarihine kadar aradan geçecek 4 yıllık süre, bu teknolojilerin PS5’e bir şekilde entegre edilmesi için yeterli bir sebep.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir