PlayStation Network, Sorun Yaşıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bugün, PlayStation Network hesabı açmak veya şifre değiştirmek isteyenler amaçlarına ulaşamadılar. Sony onay e-postası gönderirken sorunlar yaşıyor. PlayStation 4 sahipleri, bugün yeni hesap ya da yan hesap açma işlemi yaparken başarısız oldular. Bunun sebebi ise Sony’nin hesap yaratılırken onay e-postası gönderememesi. Sorunun Sony sunucularında olmasıyla birlikte, açıklama da gecikmedi.

Sony, resmi Twitter destek hesabı @AskPlayStation üzerinden, e-posta ile onaylamanın ertelendiğini söyledi. Bu sorunun kısa sürmesi beklense de, saatler süren bir bekleme yaşanıyor. Haliyle Twitter, hatadan nasiplenen kullanıcıların gönderileri ile dolmuş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

PSN hala sorun yaşıyor
Bildiğiniz üzere onay e-postaları, kullanıcıların hesap açıp, PlayStation Network’e erişebilmeleri için gerekli bir aşama. Hatanın yılbaşı tıkanıklığı sebebiyle olduğu tahmin ediliyor. Dün de bu saatlerde Steam’de bir sorun meydana gelmiş ve erişime kapanmıştı. Ancak sorunun çözümü kısa sürmüştü. Sony, PlayStation Network hesaplarında yaşadığı bu sorunu henüz çözebilmiş değil. Birkaç saat önce Twitter hesabından paylaşılan mesajda, “Yeni PSN hesapları ve şifre değişimi için geciken e-postalardaki sorunu araştırıyor ve özür diliyoruz. Sabrınız için teşekkürler.” şeklinde açıklama yapıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir