Pocket Android Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Belki hatırlayanlar vardır, eski yazılarımdan birinde size tarayıcınızdaki sekmeleri kaydedip istediğiniz zaman tekrar açan bir eklentiden bahsetmiştim. İşte Pocket Android Uygulaması da hemen hemen aynı işe yarıyor diyebiliriz, ancak çok daha fazlasını yapabildiğini garanti edebilirim.

Pocket Android Uygulaması Ne İşe Yarar?

Pocket Android Uygulaması , daha sonra tekrar göz atmak istediğiniz web sayfalarını hafızasına alan ve internete bağlı olmasanız bile olduğu gibi açıp erişmenize olanak sağlayan bir Android uygulamasıdır. Sadece bağlantıya ihtiyaç duymadan hafızasındaki sayfaları açabilmesi yetmezmiş gibi, bu sayfaları etiketleyip arşivlemenize ve diğer kullanıcılarla paylaşmanıza olanak sağlar.

facebook müşteri hizmetleri

Nasıl Çalışır?

Pocket android uygulaması indirdiğiniz zaman kısa süren bir konfigürasyondan sonra hemen kullanmaya başlanabiliyor. İlk önce yapmanız gereken, Pocket Android Uygulaması ‘nın cihazınızdaki web tarayıcılarına erişim izni vermeniz.

İnternette sörf yaparken daha sonra tekrar girmek istediğiniz bir sayfayı kaydetmek için, tarayıcınızın menüsünden ‘paylaş’ kısmına girip, çıkan listeden ‘add to pocket’ seçeneğine basmanız yeterli. Bunu yaptıktan sonra paylaştığınız web sayfasını cihazınız internete bağlı olmasa bile tekrardan açabilirsiniz.

Ayrıca isterseniz Pocket’ı diğer Android cihazlarınızda ya da bilgisayarınızda da ortak bir veritabanı ile çalıştırmanız mümkün.

Ücretsiz Mi?

Sayılır. Pocket’ın yukarıda anlattığım işe yarayan kısmı, yani ana bölümü ücretsiz. Bu özelliklerin yanında aylık 10.49 TL ya da yıllık 94.99 TL ödeyerek ekstra 3 özelliğe daha sahip olabilirsiniz. Bunlardan birincisi kaydettiğiniz sayfanın kalıcı olarak hafızaya alınması, yani sayfa internetten silinse bile hala sizin elinizin altında bulunuyor. Diğeri Pocket’ın dahili arama motorunun geliştirilmiş bir versiyonu. Sonuncusu ise kaydettiğiniz sayfalara otomatik etiket ekleme seçeneği.

Bana sorarsanız gerçekten kullanışlı ve ihtiyaçlara hitap eden bir uygulama. Zaten olabildiğince aktif olarak kullandığım ya da kullanmak istediğim uygulamaları size tanıtmaya çalışıyorum.

Pocket uygulamasını buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir