pokemon go da nasıl savaş yapılır

facebook android iphone ayarlari

pokemon go da nasıl savaş yapılır
5 - 2 OY

pokemon go da nasıl savaşmak için hangi şartların olması gerekiyor,pokemon go da savaş alanları nerelerdir,pokemon go da nasıl savaş alanları nasıl bulunur

pokemon go da nasıl savaş yapılır

Şuan ülkemizde ve dünyada büyük bir kısım insan pokemon go çılgınlığına karşı koyamıyor ve her yerde pokemon arıyor. Peki bu pokemonları yakaladıktan sonra ne olacak, yani pokemon savaşları nasıl yapılacak. Bu konuda yardımcı olacağız size, pokemonları yakaladıktan sonra savaşabilmek için en az 5 seviye geçmiş olmanız gerekiyor. Pokemon go daki seviyeniz 5′ in altında ise pokemon go savaşlarına katılamazsınız.

facebook müşteri hizmetleri

pokemon savas alani

Seviyeyi 5 in üzerine çıkardıktan sonra oyunun oynandığı tüm ülkelerde ve şehirlerde “GYM” noktaları yer alıyor. Yani savaş noktaları pokemon savaşları sadece bu noktalarda yapılabilir.  Bulunduğunuz şehirdeki “GYM” noktasına giderek burada ki diğer kişilerin pokemonları ile savaşabilirsiniz.

pokemon savasi

pokemon go da nasıl savaş yapılabilmesi için yukarıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. “GYM” noktaları oyunda ana karargah gibi görünüyor sadece bu noktada savaş yapılabilir. Bu “GYM” noktalarını ele geçirerek buranın lideri de olabilirsiniz.

İyi Eğlenceler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir