Pokemon GO hileleri yeni 2016

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Pokemon Go hile, Pokemon hile, Pokemon Go hileleri çıktı. Pokemon Go hilesi var mı? Pokemon Go nasıl oynanır? Pokemon GO hileleri yeni 2016.

Arkadaşlar son günlerin en gözde oyunu haline gelen Pokemon Go’nun hilesi çıktı. Bu hileyi size çok kısa özetlerle anlatayım. Her oyunda olduğu gibi bu oyununda hilesi çok erken geldi. Aslında hile de sayılmaz bir nevi oyunun içerisinde yer alan bir özellik ve bizim yaptığımız bir hata.

Pokemon Go söylediğim gibi hızlıca yayılmaya başladı, şuan da ülkemizde resmi olarak sunulmasa da dış kaynaklar üzerinde konum değiştirilerek indirilebiliyor. Ülkemizde de oyun yayıldıktan sonra en merak edilen şey hilesi oldu. Bizde bu hileyi sizlerle paylaşıyoruz. Pokemon GO hilesi yazısından ulaşabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Pokemon GO hileleri

Pokemon go pikachu

Pokemon GO hileleri yayınlandı

Öncelikle oyuna ilk başladığınızda bize 3 tane Pokemon veriyor bunlar, Charmander, Squirtle ve Bulbasaur bu 3 karakterin önemi çok. Birçoğumuz ilk önce ilk gördüğümüz Pokemonu yakalıyoruz, aslında yakalamamamız gerekiyor. Biraz beklesek diğer Pokemon’larda gelecek. Oyunun hilesi bu ilk gördüğünüz Pokemona sarılmayın. Yani ilk dakikalar da bizlere 3 tane Pokemon veriyor ve bizim bu Pokemonlar ile oyuna başlamamız isteniyor bunu yapmayın. Pokemon GO hileleri çıktı.

Yaklaşık olarak 10 yada 15 dk gezindikten sonra karşımıza Pikachu yani elektrikli kedi çıkacak eğer oyuna Pikachu ile başlarsanız farklılıkları göreceksiniz. Pikachu’yu yakaladığınızda artık oyun sizin için daha da kolay hale gelecektir.

Tabi burada Pikachu’nun sizin kucağınıza gelmesini beklemeyin, biraz etrafta dolaşmanız gerekiyor. Belirttiğim gibi Pikachu’yu yakaladığınızda oyun sizin için artık daha kolay, artık sizi kimse tutamaz. Pokemon Go açılmıyor haberimize baktınız mı?

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

One thought on “Pokemon GO hileleri yeni 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir