Pokemon Go levellar ve verilen itemler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Pokemon Go top bitti,Pokemon Go seviye,Pokemon Go level atlama,Pokemon Go itemler,Pokemon Go items,Pokemon Go seviyeler,Pokemon Go yardım,Pokemon Go yumurta

 

Kullanıcı sayısı 20 milyonu aşan Pokemon Go oyununda güçlü olmanın ilk şartı seviye atlamak. Seviye atladıkça hem güçleniyorsunuz hemde Pokemon Go da size ücretsiz bazı itemler (malzemeler) veriyor. Bu itemler yeni pokemonlar bulmanızı ve yakalamnızı daha kolay hale getirebiliyor. Bu oyun temelinde bir savaş ve bu savaşı genel anlamda elinde güçlü olması yanı sıra her element de pokemonu olan kazancak. Bu yüzden devamlı olarak level atlayıp Pokemon Go Ball pokemon go topu elde edip yeni pokemonlar yakalayarak levellarını yükseltmelisiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Pokemon Go levellar ve verilen itemler

Sadece kendi levelınızı değil pokemonlarınızın da levellarını yükseltmeniz gerekiyor. Yakaladığınız güçsüz ya da aynı pokemonları profesöre göndererek Pokemon Candy elde edip güçlü pokemonunuza yeniden level atlatmanızda gerekecek. Aşağıdaki listede hangi levelda oyun size neler veriyor ve level atlamak için ne kadar experience (deneyim) gerekli görebilirsiniz.

Pokemon Go levellar ve verilen itemler neler

Tabloyu büyütmek için üzerine tıklayın

Pokemon go Level seviye

 

Pokemon Go açılmıyor yazımıza mutlaka göz atın çünkü sizin oyununuzda açılmayabilir.

Teknoloji Destek

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir