Pokemon Go Nedir ? Nasıl İndirilir ?

facebook android iphone ayarlari

Pokemon Go Nedir ? Nasıl İndirilir ?
4 - 3 OY

Pokemon GO nedir, Pokemon GO nasıl indirilir, Pokemon Go Türk, Pokemon GO nasıl oynanır, Pokemon GO android indirme linki 

Son günlerde hızla yayılan bir oyun platformu olan Pokemon Go ile kullanıcılar sanal hayatı gerçek hayatla bağdaştırarak oyunun tadını çıkarıyor yurt dışında bir çok ülkede yeni yazılımı ile ilgi çeken oyun şimdiden birçok kitleye ulaşmış durumda. Gerçek adı artırılmış gerçeklik olarak geçen oyun gerçekten çok ilgi görüyor. Google’ın kendi haritalarını kullanan oyunun amacı Pokemonları yakalamak. Örneğin yolda yanından geçtiğiniz bir alışveriş merkezinde Pokemon var. İçeri gidip Poke topları ile o pokemonu yakalamanız gerekiyor.

Pokemon Go Nedir ? Nasıl İndirilir ?

Pokemon GO Nasıl İndirilir

facebook müşteri hizmetleri

Şuan  oyun kullanan ülkeleri sıralarsak eğer  Amerika, Brezilya, Hindistan, İtalya, Türkiye yani en çok kullanıcı Amerika da bulunuyor. Oyun gittikçe yayılıyor. Ülkemizde Apple kullanıcılar dışardan indirebiliyor. Android kullanıcıları ise  farklı siteler üzerinden indirmeler gerçekleştiriliyor.

Ortalama her kullanıcı 40 dk civarlarında bu oyunu oynuyor. Bağımlılık üst düzeyde oyunda ve heyecanlı bir oyun sürekli yayılmaya devam ediyor. Eğlenceli anların ekran görüntülerini alarak paylaşım yapmak kullanıcıların en çok sevdiği noktalardan biri ve bu da oyunun sürekli sunucularında sorun yaşamasına neden oluyor.

Amerika da kiliselere girip Pokemon arayan kullanıcılar ülkemizde ise Camii’lerde Pokemonları arıyor ve yakalıyorlar. Alışveriş merkezleri gibi alanlarda ise diğer Pokemon Go kullanıcılar ile birlikte Pokemonları yakalamaya çalışıyorlar.

Android Pokemon GO Apk

Türkiye’de resmi olarak kullanıma sunulmayan programı çeşitli siteler üzerinden indirerek kullanım gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyunu indirmek için Wifi bağlantınızın olması gerekiyor.

Pokemon GO indirme Linki Apk

Android Kullanıcıları için İndirme Adresi : apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download

 

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir