Pokemon go oynarken batarya tasarrufu

facebook android iphone ayarlari

Pokemon go oynarken batarya tasarrufu
5 - 3 OY

Pokemon go oynarken batarya tasarrufu nasıl yapılır,Pokemon go oynarken şarz süresini nasıl uzatırım,pokemon go oynarken arka planda çalışan uygulamaları kapatma işlemi nasıl yapılır,battery go cihazıma nasıl yüklenir,battery go uygulamasının ücreti ne kadardır

Pokemon go oynarken batarya tasarrufu

Bu yazımızda size Pokemon go oynarken batarya tasarrufu sağlamak konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi tüm dünyada milyonlarca kişinin oynadığı pokemon go oyunu için en büyük problem bataryanın çabuk bitmesidir. Bataryanın çabuk bitmesine etki eden faktörlerden bazıları oyunu oynarken ekran ışığının çok fazla açık kalması, cihazınızın gsp özelliğinin ve internet kullanımının açık olmasıdır. Cihazınızın interneti oyun esnasında sürekli veri alışverişi yaptığı için batarya hızla bitiyor.

facebook müşteri hizmetleri

battery go kullanimi

Bunun alınabilecek önlemler neler olabilir bunları birlikte değerlendirebiliriz.Cihazınızda Pokemon go oynarken ekran ışığınızın az olması yada cihazın tasarruf modun da olması şarzınızın süresini uzatabilir. Birde Pokemon go oynarken arka planda çalış programlarda şarzın hızlı düşmesine etki edebilir. Arka planda cihazın enerji harcamaması için geliştirilen “battery go” uygulamasını kullanmanız faydalı olabilir. Ancak bu uygulamayı “google play store” dan 2.29 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

Cihazınızın özellikleri ve “battery go” uygulamasını indirirken yada kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız önerdiğimiz destek hattını arayarak google play store deki tüm uygulamalar hakkında destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir