Pokemon go reklamlarını görmek istemiyorum

facebook android iphone ayarlari

Pokemon go reklamlarını görmek istemiyorum
5 - 1 OY

Pokemon go reklamlarını nasıl engelleyebilirim,Pokemon go reklamlarını kısıtlamak için neler yapılması gerekiyor, Pokemon go son sürümünü nasıl indirebilirim,Pokemon go apk dosyasını nereden bulabilirim, Pokemon go chrome tarayıcısından nasıl engellerim

Pokemon go reklamlarını görmek istemiyorum

Pokemon go bildiğiniz gibi neredeyse 20 yıllık bir bir geçmişi olan oyun, 20 yıl sonra sanal alemin neredeyse vazgeçilmezi olmuş durumda. Şuan dünyada müthiş bir pokemon çılgınlığı yaşanmakta. Pokemon go oynarken kendini oyuna kaptırıp kaza yapan birçok insan var, yani bu oyunun hem iyi tarafları hemde kötü tarafları var. Kötü taraflarından bir tanesi de nereye baksanız pokemon go reklamlarıyla karşılaşmanız.

Oyun çok popüler olduğu için internet ortamında hemen hemen her sayfada bir pokemon go reklamı ile karşılaşıyorsunuz. Peki bu reklamlardan kurtulmanın bir yolu yok mu? Aslında var biz de tam olarak bu konuda size bu yazımızda yardımcı olacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Pokegone uygulaması sayesinde google chrome tarayıcısında hiçbir pokemon go reklamını görmeyeceksiniz. Bu program chrome tarayıcısının bir eklentisi olduğu için sadece bu tarayıcıda çalışmaktadır.İşlemlere başlamak için buraya tıklayın ve aşağıdaki adımları izleyelim

Açılan sayfada “chrome’ a ekle” yazan kısma tıklayalım

pokemon go reklamlari

Daha sonra açılan küçük pencerede “uzantı ekle” yazan kısma tıklayalım

pokemon go apk

Sadece bu kadar artık chrome tarayıcınız da pokemon ile ilgili reklamları görmeyeceksiniz

Pokemon go indirmek isterseniz ilgili yazımızdan destek alabilirsiniz. Yada ücretsiz indirmek isterseniz buraya tıklayarak son sürümünü indirebilirsiniz. Sayfamızda pokemon go hilelerini görmek isterseniz yine buraya tıklayarak pokemon go hilelerine göz atabilirsiniz.

Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir