pokemon go sorunları ve hataları

facebook android iphone ayarlari

pokemon go sorunları ve hataları
5 - 2 OY

pokemon go sorunları ve hataları nasıl çözülür,pokemon go gps hatası nasıl çözülür,pokemon go sunucu ve server hatası nasıl çözülür,pokemon go indirme hatası nasıl çözülür

pokemon go sorunları ve hataları

Bildiğiniz gibi tüm dünyada bir pokemon go çılgınlığı başladı. Bu çılgın oyunu oynarken ne tür hatalar alınır ve bu hatalar nasıl çözülür. Bu yazımızda  pokemon go sorunları ve hatalarının çözümleri hakkında yardımcı olacağız. pokemon go da en çok alınan hatalar ve çözümlerini aşağıdaki yazımızdan destek alarak çözebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

pokemon go hata cözümü

pokemon go’ da sunucu yada server hatası : Bu hata oyunun sunuları ile ilgili ancak bir çözümü yok gibi, sorunun çözümü için oyunun server yöneticileri gerekli çalışmaları yapıyor. Pokemon go oyunu bildiğiniz gibi resmi olarak Türkiye de indirme marketlerinde satışa sunulmadı bu yüzden de kaynaklanıyor olabilir. Oyuna gmail hesabınız ile giriş yapmak yada oturum açmak sorunu kısmı olarak çözebilir.

pokemon go indirme hatası yada sorunu :  Oyun resmi olarak ülkemizde yayınlanmadığı için android kullanıcıları oyunun “apk” dosyasını bulup indirmeleri gerekiyor. Apple kullanıcıları ise “apple store” da ülke seçimini “kanada” yaparak oyunu indirebilirler.  Android işletim sistemi için en az “kit kat” olaması gerekiyor. Oyunu apple cihazınıza indirmek için ise en az 8 sürümünü kullanmanız gerekiyor.

pokemon go oynarken poke coins ile satış yapılamaması hatası yada sorunu : Oyunun içerisinde her oyunda olduğu gibi öğe satın alma bölümleri var. Mesela pokemon yakalamak için topunuz bittiyse satın almanız gerekiyor. Satın alırken alacağınız tüm hataların internet bağlantısı sağlıklı olmadığı için olabileceği yönünde, oyunun geliştiricileri de bu yönde bilgi iletiyorlar.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir