Polar A300: 1 Ay Şarjı Dayanan Akıllı Saat

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

CES 2015 başlamak üzere ve bu fuarda karşılaşacağımız yeni ürünlerden biri olan Polar A300 internette kendini gösterdi.

CES 2015 fuarında tanıtılacak olan akıllı saatlerden birisi olan Polar A300, uzun süre dayanan şarjı ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

polar a300

facebook müşteri hizmetleri

Polar şirketi tarafından hazırlanan A300 modeli akıllı saat, daha önce çıkardıkları M400 modeline benzer bir tasarım ile geliyor. Akıllı saatin adım sayar özelliği, harcanan kalori ve gidilen mesafeyi gösterme, uyku kalitesine dair bilgiler sunma gibi özellikleri bulunuyor.

Su geçirmez yapısı sayesinde yüzerken veya duşta saatinizi çıkartmak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca alarm ve titreşim özelliklerine de sahip. Bluetooth aracılığıyla iOS ve Android cihazlar ile eşleşen cihaz, senkronizasyon için Polar Flow isimli uygulamayı kullanıyor.

GPS özelliği bulunmayan telefonun en önemli özelliği ise, tam 1 ay dayanacağı iddia edilen şarj süresi olarak karşımıza çıkıyor. Şubat ayında piyasaya sunulması beklenen ürün, siyah, pembe, mavi, gri, sarı ve beyaz renkler ile müşterilerinin karşısına çıkacak. Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak cihazın fiyatı 140 dolar olarak belirlenmiş. Değiştirilebilir kayışları ise 25 dolardan satılacak.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir