Pornhub, VR Kervanına Katıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ünlü yetişkin içerik odaklı Pornhub sitesi, sanal gerçeklik (VR) kervanındaki yerini aldı. Pornhub VR bölümünde yetişkin içerikli VR filmler, yayınlanmaya başladı. Sanal gerçeklik teknolojisi geliştikçe, sanal gerçeklik odaklı içerik sayısı da hızla artmaya devam ediyor. Oculus Rift ve PlayStation VR ile oyun sektöründe başlayan sanal gerçeklik hareketi, Samsung Gear VR ve Google’ın düşük bütçeli Cardboard’u ile mobile de taşınmıştı. Şimdi ise Pornhub, VR işine girdiğini duyurdu.

facebook müşteri hizmetleri

Ünlü yetişkin odaklı içerik üreten Pornhub, sitesi üzerinde VR bölümü oluşturdu. Pornhub VR bölümünde 180 derece ve 360 dereceli yetişkin içerikleri ücretsiz olarak sergiliyor. Pornhub VR videoları bilgisayarda çalıştığı gibi Google Cardboard, Samsung Gear VR ve Oculus Rift ile de çalışıyor. Tam anlamı ile VR deneyimi yaşamak için VR gözlüklerini tercih etmek gerekiyor. Bilgisayarda sadece aynı YouTube 360 derece videolarda olduğu gibi mouse yardımı ile etrafa bakabiliyorsunuz.

Eğer Cardbord’unuz yoksa Pornhub’ın VR bölümü şerefine dağıttığı 10 bin ücretsiz Cardboard kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir