Pou Oyunu Windows Phone İçin Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun çeşidi ve uygulama desteği bakımından kullanıcılarını memnun edemeyen Windows Phone platformu, bir dönemin en popüler oyunlarından biri olan Pou oyununu Windows Phone‘a getiriyor. Fakat bu hamleden Windows Phone kullanıcılarının memnun olup olmayacağı hala belirsizlik içinde. Nitekim geçenlerde bazı Snapchat uygulamalarının Windows Phone Store‘dan kaldırıldığını hala hatırlıyoruz, ancak yine de Pou oyununun Windows Phone Store’a gelmesi sevindirici bir haber ve iyiye işaret.

:: Minecraft Windows Phone İçin Çıktı

Halihazırda iOS, BlackBerry ve Android cihazlarında en çok oynanan oyunlarından biri olan Pou‘nun sadece Android platformunda indirilme sayısı 100 milyon civarında. Pou oyununun yakında Windows Phone platformunda gelmesinin kesinleşmesi üzerine Windows Phone kullanıcısı Pou severler de bu oyunu doyasıya oynayabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

windows phone pou 2

Pou oyununu hiç oynamamış veya duymamış olanlar için oyunu kısaca anlatmak gerekirse Pou için yaratıcı, eğlenceli ve modern bir sanal bebek oyunu diyebiliriz. Oyunda besleyip ilgilendiğimiz Pou karakteri aslında bir bit. Bit beslemek söyleyişi kulağa biraz abes geldikten dolayı çoğu insan bit yerine sanal bebek ifadesi kullanıyor. Dilediğiniz ismi takabildiğiniz sanal bebeğinizi yıkayabilir, giydirebilir, yiyip içirirebilir ve onunla oyun oynayabilirsiniz. Sanal bir dostunuz olan Pou, yeni Windows Phone kullanıcıları dostlarını bekliyor.

:: HTC One M8 Windows Phone İncelemesi

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir