PowerCube Çoklu Priz İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

allocacoc firması tarafından çıkarılan Powercube bir çoklu priz. Ancak birçok çoklu prizin aksine reddot tasarım ödülü almış, ilginç bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

İki farklı model olarak sunulan Powercube, piyasadaki çoklu prizlerin aksine gerek tasarım gerekse hayatı kolaylaştırmasıyla bir adım öne geçiyor. Hemen hemen her ortamda kullanabileceğiniz estetik tasarımı ile dikkat çeken modeller priz deyince aklımızda oluşan karışıklık ve saklanması gereken şey algısını da kırmayı başarıyor.

Peki PowerCube çoklu prizlerini bu kadar ilginç yapan özellikleri neler? İki modeli de inceleyerek anlatmaya çalışalım.

İki farklı model olarak sunulan PowerCube‘u, her yanı prizli olan ve usb bağlantısı bulunan olarak ikiye ayırmak yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Özellikle artan akıllı telefon kullanımı ile priz ve usb arayışı içerisinde olan insanlar olarak USB duyunca biraz daha dikkat kesildiğinizi fark eder gibiyiz.

Küp bir tasarıma sahip olan PowerCube prizlerin bir yüzü priz bağlantısı olarak ayrılmış. Kalan 5 yüzden birinde 2 adet USB çıkışı ve toplamda 4 adet priz bulunuyor. Bu anlamda hem ev içerisinde hemde ofis yaşantısında artan priz ve USB ihtiyacını yer kaplamayan tasarımı ile PowerCube hayat kurtarıyor.

powercube-2

facebook müşteri hizmetleri

Diğer model olarak karşımıza çıkan cihazda ise 5 yüzün tamamı priz ile kaplı. Benzer birçok markanın aynı tasarımsal şekle sahip prizleri olsa da allocacoc ürünleri tasarım olarak kesinlikle bir adım öne geçiyor diyebiliriz.

PowerCube modelleri elbette ki sadece iki tasarım ile bitmiyor. USB‘siz model içerisinde özellikle ev içerisinde kullanımı oldukça kullanışlı olduğumuz uzaktan kumandalı priz bulunuyor. İlk bakışta çok fazla işlevi yok gibi gözükse de üzerinde bulunan bulunan buton ve ayrı olarak kutusundan çıkan açıp kapama butonu ile kullanmadığınız ürünlerin elektriği tek tuş ile kesmek mümkün oluyor.

PowerCube Kullanım Alanları

Yukarıda da değindiğimiz gibi allocacoc ürünlerini normal prizlerle karşılaştırmak çok da doğru olmaz. Kullanım kolaylığının her daim ön planda tutulduğu PowerCube prizleri hayatınızın her alanında kullanmak mümkün. Firma priz ihtiyacının önemini anlamış ve kullanımı kolaylaştırmak istemiş olacak ki kutu içeriğinde dilediğiniz yere monte etmeniz için bir de aparat çıkıyor.

Yapıştırılabilir ve kolay çıkarılabilir yapısıyla hemen hemen her yüzeye monte edebileceğiniz bu aparat ile birlikte priz ve USB kullanımına yoğun ihtiyaç duyduğunuz noktalarda rahatlıkla kullanmak mümkün oluyor. Örnek vermek gerekirse ben masamın altına monte ettiğim PowerCube ile hem bilgisayarımı hemde akıllı telefonumun elektrik ihtiyacını çok rahat bir şekilde karşılıyorum.

Etrafa yayılmış prizlerdense böyle bir tasarım ile bu ürünü kullanmak hem daha rahat hemde keyifli oluyor. Allocacoc firması ve PowerCube hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Allocacoc Resmi İnternet Sitesi İçin Buraya Tıklayın

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir