Prenses Adaları Vapur Sefer Saatleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İstanbul’un özellikle de yaz dönemlerinde en çok sevilen yeri olan Adalar herkesin uğrak yeri olmaktadır. Hem ülkemizde yaşayan vatandaşlar hem de ülkemizi ziyaret etmek için gelen turistler mutlaka yaz mevsiminde Adalara gitmeyi istemektedir.

Adalara seyahat etmek isteyenler sadece vapurlar aracılığıyla oraya ulaşabilecektir. İstanbul Anadolu yakasının deniz kıyısında bulunan semtlerinde Adalara günün belli saatlerinde kalkan vapurlar bulunmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Adalara gitmek isteyenlerin vapur seferleri hakkında mutlaka bilgi sahibi olması gerekmektedir.

http://www.adalardan.net/ Adalar rehberi sayesinde artık isteyen herkes vapur saatleri hakkında doğru bilgi alabilecektir. Böylece Adalara giden kişiler de planlarını doğru bir şekilde yapabilecektir. Diğer türlü Adalara giden kişi Adalarda kalmak zorunda kalacaktır. Çünkü belli bir saatten sonra ne Adalara ne de Adalardan vapur bulmak mümkün olmayacaktır.

Prenses adaları arasında en sevilenlerden biri olan Heybeliada’ya giden vapurlar ve bu vapurların saatleri ile ilgili bilgi almak isteyenler de Adalar rehberinden istedikleri bilgileri alabilecektir. Günün her saatinde bilgi alabilmek mümkün olduğu için, vapuru kaçırma korkusu yoktur.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir