Prizm ile Keyifli Bir Müzik Deneyimi Yaşayın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüz de müzik dinlemek için yaptığımız onca hazırlık bazen işin heyecanının bir kısmını da götürüyor. Hazırlanan parça listeleri bazen araya karışan hoşlanmadığımız şarkılar olabiliyor. Radyo dinlemeye karar verirsek tam bir şarkıyı dinledikten sonra çıkan reklamlar veya peşinden gelen tarz değişikliği. Her ne olursa olsun sevdiğimiz bir kafede veya barda olduğu gibi bir sonraki şarkıyı seçmek zorunda olmadan dinlemek ne lüks bir şey olurdu değil mi? Artık Prizm sayesinde bu mümkün gibi gözüküyor.

prizm

facebook müşteri hizmetleri

Bu minik şirin piramidi çalıştırmak için bir hoparlöre bağlayıp “play” tuşuna basmanız yeterli. Prizm Spotify, Deezer ve SoundCloud‘tan kaynak alarak sizin favori şarkılarınız ve müzik türünüze göre parçalar çalıyor. Bunun için bir telefon ve ya bilgisayardan hiç bir şey çalıştırmak zorunda değilsiniz.

Prizm sizin odaya girmeniz ile birlikte Bluetooh ve ya Wi-Fi sinyalleri ile mobil cihazınızdan parçalara bakarak müzik türünüzü öğreniyor ve sizin hoşunuza gidecek parçaları çalmaya başlıyor. Eğer çalan bir parçayı çok beğenirseniz piramidin üzerindeki kalp ikonuna basmanız yeterli. Prizm parçayı mobil cihazınıza gönderiyor, ikona uzun süre bastığınız da ise sanatçıyı keşfetmek için harekete geçiyor. Eğer çalan parçadan hoşlanmadıysanız çarpı ikonuna basmanız ile birlikte o parçayı atlıyorsunuz, eğer uzun süre basarsanız bir daha duymayacağınız dan emin olabilirsiniz. Eğer Prizm’e uzak bir yerde oturuyorsanız çıkan şarkıyı atlamak için telefondan kumanda özelliği de bulunmakta.

Aynı zamanda eğer odaya başkası gelirse aynı şekilde onun da telefonuna göz atan Prizm iki kişinin veya on kişinin müzik zevklerine uygun parçaları bulup çalabiliyor. Çevrede olan kişilerin ve ortamın da sesini dinleyen Prizm çevredekilerin partiye hazır olup olmadığını ve ya bir kaç kişinin sessizce yemek yediğini de tahmin ederek buna göre müzik ayarlaması da yapıyor.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir