Prizma uygulaması ile resim düzenleme

facebook android iphone ayarlari

Prizma uygulaması ile resim düzenleme
5 - 2 OY

Prizma uygulaması ile resim düzenleme nasıl yapılır,telefonumdaki yüklü olan resmi nasıl düzenlerim,prizma uygulamasını nasıl indirebilirim,prizma uygulaması nasıl çalışır, android cihazıma prizma uygulamasını nereden yükleyebilirim, prizma ile düzenlenen resimler facebook,twitter ve instagram da nasıl paylaşılır

Prizma uygulaması ile resim düzenleme

Bu yazımızda size Prizma uygulaması ile resim düzenleme ve gönderme işleminin nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olacağız. Bu uygulama sayesinde çektiğiniz bir resmi aşağıdaki örneklerde olduğu gibi daha orjinal hale getirip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu uygulamayı Android cihazlar için “google play store” dan ücretsiz indirebilirsiniz. Şimdi aşağıdaki resimleri inceleyerek çektiğimiz resmi nasıl daha eğlenceli bir hale getirebiliriz ona bakalım.

Öncelikle android işletim sistemli cihazınızdan “google play store” a girerek “prizma” uygulamasını indirelim.

1

İndirdiğimiz uygulamayı açalım ve eğlenceli resimler oluşturmaya başlayalım. Resimlerin altındaki grafikleri seçerek resimlerin renklerini ve şekillerini seçtiğimiz grafik doğrultusunda değiştirerek eğlenceli resimler yakalayabiliriz

facebook müşteri hizmetleri

2 3 4 5

Prizma uygulaması ile resim düzenleme ve resim paylaşma

Ayrıca bu uygulama değiştirdiğimiz resimler sosyal platformlarda paylaşmamızı da sağlıyor. Aşağıdaki resimde olduğu gibi değiştirdiğimiz resmi “facebook” hesabımızda paylaşmak için mavi renkte olan facebook ikonuna  dokunalım ve facebook zaman tünelimizde paylaşalım.

6

Bu uygulamanın çalışma prensibi çok basit olduğu için her yaştan kullanıcılar uygulamayı kolayca kullanabilir ve eğlenceli resimler oluşturabilir. Bu uygulamayı yüklerken, sosyal medya hesabınızda paylaşırken yada kullanırken herhangi bir sorun yaşar ve facebook müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir