Program İndirmenin Güvenli Yolu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son yıllarda güvenli bir şekilde program indirmek son derece zorlaştı. Her yerde trojan, adware gibi virüsler kol geziyor. Kime güveneceksiniz? Eğer siz de bu tür korkular yaşıyorsanız bizim sizin için bir önerimiz var.

Güvenli bir şekilde program indirmenize olanak sağlayan Dostindir’de aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızın performansına katkı sağlayacak programlar, dilerseniz bilgisayarınızı tehditlerden koruyacak olan güvenlik programları, dilerseniz cihazınızı kişiselleştirmenize olanak sağlayan birbirinden işlevsel programı indirebilirsiniz.

Mesela bilgisayarınıza format attınız ve ilk iş olarak Google Chrome gibi güzel ve işlevsel bir web tarayıcı yüklemek istiyorsunuz, ancak Google’ın ya da diğer dağıtımcıların kendi indirme sistemleri hoşunuza gitmiyor mu? Girin Dostindir’e, programı bulun, tek sefere indirin. Bilgisayarınız için her ihtiyacınızı bu siteden karşılayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Ya da bilgisayarınıza yeni driver programlarına mı ihtiyacınız var? Sadece bunun için geniş bir kategori bile açmış Dostindir bünyesinde. O kategoriden istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz tüm driver programlarına anında ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Eğer bilgisayarda çok fazla vakit geçirmiyor, telefonunuzda daha çok vakit geçiriyorsanız Dostindir sizin için de yardımcı olabilecek bir site. Onlarca işlevsel ve güzel uygulama arasından beğendiğiniz ya da ihtiyacını olan Android uygulamalarını seçerek telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabilirsiniz derken lafın gelişi söylemiyorduk

Dostindir’in kendini gösterdiği tek yer bunlar değil elbette. İndireceğiniz ya da indirmek istediğiniz program hakkında verdikleri detaylı bilgiler ile o programa gerçekten ihtiyacınız var mı ya da yerine daha iyisini bulabilir misiniz gibi sorunlarınızı kafanızdan atmanızda Dostindir son derece işe yarayan bir site.

Eğer siz de bu tarz bir siteye ihtiyaç duyuyorsanız, ya da sadece bir iki programa ulaşmanız gerekiyorsa Dostindir sizin için ideal bir site.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir