Project CARS 2 Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Slightly Mad Studios‘un geçtiğimiz ay çıkış yapan “aşırı gerçekçi yarış simülatörü” Project CARS, simülatör hayranları için oldukça tatmin edici ve sevilen bir oyun olmuştu. Gelen olumlu eleştiriler ile beraber geliştiricisi Slightly Mad Studios‘u ve dağıtımcısı Bandai Namco Games‘i zengin eden oyunun devamı Project CARS 2, daha ilk oyun yeni çıkmışken karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi “kitle bağışı” sistemiyle bütçesini çıkarmayı hedefleyen Project CARS 2 tıpkı ilk oyundaki gibi bağışları Kickstarter üzerinden değil, Slightly Mad Studios‘un kendi kitle bağışı sitesi World of Massive Development üzerinden toplamaya başlıyor. İlk oyun toplamda 6 milyon Lira kadar bir bağış toplamış ve beklenen bağışı katlamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Slightly Mad Studios da bu durumdan biraz “yüz bulmuş” gibi görünüyor, zira stüdyonun Project CARS 2 için koyduğu bağış barajı bile 7 milyon Dolar. Yine de stüdyo toplamda en az 10 milyon Dolar bağış toplamayı hedefliyor.

İlk oyunun çıkışının ardından çok geçmemesine rağmen Slightly Mad Studios‘un yeni oyunu duyurması haliyle oyuncuları da sinirlendirdi. Oldukça negatif bir şekilde karşılanan bu habere oyuncular özellikle oyundaki bug ve hataları düzeltmeden stüdyonun yeni projeye başlaması sinirlendirmiş gibi görünüyor. Haksız olduklarını söyleyemezsiniz.

Şu anda oyunun WMD sayfasında gösterilene göre Project CARS 2 PC, PS4, Xbox One ve Steam OS için geliştirilecek. İlk oyunun aksine Wii U sürümü duyurulmayan oyun bu konuda bizi şaşırtmadı, sonuçta her ne kadar geliştirilmeye devam edildiği iddia edilse de stüdyodan Ian Bell‘in verdiği röportajda ilk oyunun Wii U sürümünün iptal edilecek olması söz konusu.

Gerekli bağış toplandıktan sonra Project CARS 2‘nin 2018‘e kadar çıkması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir