Project Zero 2 Ve Galaxy Note 5 Detayları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un Project Zero 2 adlı çalışması hakkında bazı detaylar gelmeye başladı. Project Zero 2, Galaxy Note 5 gibi kalem ile gelmeyecek. Bu cihaz Galaxy S6 modelinden büyük olacak ama kalemi bulunmayacak. Diğer yandan Sammobile’ın açıklamasına göre model numarası ise SM-G928, bu no Galaxy S6 ve S6 Edge modellerine benziyor. Samsung’un Note 5 ve Project Zero 2 modelleri için Clear View ve S View kılıfları üretiliceği bekleniyor. Diğer yandan bu cihazlar için Keyborad Cover isimli bir aksesuar sunulması bekleniyor ve bu aksesuar ile takılıp çıkartılan bilen bir klavye kullanımı gerçekleşiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Project Zero 2 modelinin tıpkı S6 modelleri gibi iki yanı kavise sahip ve 5.4 veya 5.5 inç bir Super AMOLED ekran bekleniyor. Diğer yandan gücünü Snapdragon 808 işlemcisinden alıyor ve 32 GB dahili depolama ile gelmesi neredeyse hafıza kartına gerek kalmıyor diyebiliriz. Ayrıca kamera noktasında OIS destekli 16 megapiksel bir ana kamera kullanıyor ve oldukça yüksek performans vermesi bekleniyor.

Project Noble kod isimi ile geliştirilen Galaxy note 5 modeli ise 4K veya 2K Super AMOLED bir ekran ile gelmesi ve Exynos 7422 güçlü işlemci ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca S Pen’de olması bekleniyor. Galaxy note 5 modelinin temmuz ayında tanıtılması beklenirken, diğer yandan IFA 2015 ilede tanıtılması olası. Bakalım Samsung, bu iki modeli ile piyasadaki yükselişine ne gibi katkılarda bulunacak ve performans açısından modelleri ne kadar tercih edilecek göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir