Prototype Serisi Sessiz Sedasız Yeni Nesile Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Şimdi size hiçbir şekilde haberiniz olmadan bir oyunun yeni nesil portunun geliştirildiğini ve o portun bugün itibariyle çıkış yaptığını söylersek ne dersiniz? Size muhtemelen şaka gibi gelebilir, ya da sadece şaşırabilirsiniz. Fakat böyle bir şey var, meydana geldi bu olay. Hem de ünlü açık dünya bilim kurgu serisi Prototype’tan.

facebook müşteri hizmetleri

Radical Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından 2009’da dağıtılan Prototype ve 2012’de dağıtılan Prototype 2, bugünden itibaren yeni nesil konsollara çıkış yaptı. Prototype Biohazard Edition ismiyle çıkan paket Activision’ın resmi bloguna göre “full HD grafikler, arttırılmış framerate, daha yüksek çözünürlüklü kaplamalar ve efektler” gibi yükseltmeler ile gelecek. Prototype 2 için çıkmış tüm indirilebilir içerikler ve ekstra eklentileri de içerecek olan paket şu anda Xbox Games Store ve PlayStation Store üzerinden dijital olarak satışa sunuldu.

Bunun dışında Activision’ın bu iki oyunu da birbirinden bağımsız olarak 11 Ağustos’tan itibaren satışa çıkaracağı onaylandı. Şu anki paket ise 50 dolar fiyat etiketi ile çıkış yaptı.

2009’da çıkan ilk Prototype, farklı yapısı ve özgürlük hissi ile oynayanlar tarafından oldukça beğenilmiş, ancak oyundaki bug ve glitch’ler yüzünden eleştirilmişti. 2012’de çıkan ikinci oyun ise hikayesi ile serinin yönünü değiştirilmesiyle takdir görmüş fakat yine ilk oyundaki gibi hatalar yüzünden oyun bekleneni verememişti. Belki bu HD elden geçirilmiş versiyonları ile bu açıklarını kapatabilir ve daha iyi puanlara almaya layık olabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir