PS4 Kutusundan Taş Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçoğumuz internetten alış-veriş yaparken birazcık da olsa güvensizliğe kapılır. Arada bir görürüz, “İnternetten telefon aldı, kutusundan selobant çıktı!” tarzı haberler insanı gerçekten şüpheye düşürüyor. Şimdi internete güvenmemenin haklı sebepleri var, sonuçta kendi gidip gördüğünüz, satıcıyla birebir etkileşimde olmadığınız bir yer. Bu seferki olay biraz farklı.

ABD’li Igor Baksht, devasa süpermarket zinciri Walmart‘tan 13 yaşındaki yeğenine noel hediyesi PS4 alıyor. Yeğeni hediyeyi açınca ise şok oluyor, çünkü kutunun içinden PS4 ve GTA: 5 yerine iki torba özenle sarılmış taş çıkıyor. Evet bildiğimiz taş. Haliyle buna çok sinirlenen Baksht, kutuyu aldığı gibi Walmart‘a koşuyor fakat derdini kime anlattıysa kimse inanmıyor. Pes etmeyen Baksht, bıkmadan usanmadan Walmart‘ı arayarak hakkını arıyor ve nihayetinde (heralde bıktığından olacak) mağaza müdürü Baksht‘a konsola ödediği 399 doları ya da yeni bir PS4 alabileceğini söylüyor.

facebook müşteri hizmetleri

::Playstation Now Samsung Televizyonlara Geliyor

Şimdi burada “Orada duracaksın abi.” demek istediğim iki nokta var. Birincisi, herhangi bir müşterinin Walmart gibi büyük bir süpermarkette bir PS4‘ü kutusundan çıkarıp, yerine taş koyup fark edilmeyecek şekilde paketlemesine imkan yok. Mermi satan bir süper markette kameralara görünmeden bunu yapabilecek delikanlı zaten hak etmiştir o PS4‘ü. Yani demek istediğim, bu hırsızlığı muhtemelen bir bir market çalışanının yapmış olabileceği. İkinci nokta ise, sen 13 yaşındaki yeğenine neden PS4: GTA: 5 Bundle alırsın? GTA serisindeki havadan az çok hepimizin haberi vardır. Sanmıyorum ki oyunun atmosferi 13 yaşındaki bir çocuğa uygun olsun. Oyunun kapağında da bas bas +18 yazıyor.

::GTA Online: Heists Çıkış Tarihi Açıklandı

Her neyse, ben zaten öyle konsol yanlısı biri değilim. Bu gün ülkemizde bir konsol parasına şahane toplama bilgisayar düzebilir, onunla da PS4‘e (dikkat kelime oyunu!) taş çıkartırsınız. Ehehe tamam, vurmayın gidiyorum.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir