PS4’ün Dev Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ps4 dev güncelleme

PS4 ve Xbox One’ın savaşıyla geçen bu yılda, Sony yazılım güncellemesi konusunda Microsoft’un arkasında kalmıştı. Ancak, sonunda Sony dev bir güncelleme getirdi: PlayStation 4 2.0, bir çok temel özellik getirecek.

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde Share Play konusunu sizlerle paylaşmıştık. Share Play ile ilgili sadece şunu söyleyelim: Eğer bu özelliği kullanmak istiyorsanız, PlayStation Plus sahibi olmanız gerekiyor. Share Play’in yanı sıra, 2.0 ile oyun görüntülerini paylaşabileceğiniz bir istasyon olarak YouTube geliyor. Bugünden itibaren PS Store’dan güçlü YouTube uygulamasını indirebilirsiniz. Ayrıca ana ekranınızı daha kişisel hissetmenize yarayacak özel temalar geliyor ancak şu an için farklı renkler Premium temalar sınırlı durumda. İlerleyen zamanda çoğalabileceğini düşünüyoruz.

Bir de USB Music Player uygulaması eklendi güncelleme paketine. Bu uygulama, adından da anlaşılabileceği gibi cihaza bağlanan bir USB’den müzik dinlemenize yarayacak, üstelik oyun oynarken de çalışacak bu uygulama. Henüz USB üzerinden video desteği yok. Kullanıcılar bunu, Sony’nin oyunlar üzerine daha çok kafa yormasına bağlıyor.

Son olarak, ana ekran düzenlemesine ve oyun içi video yayınına güçlendirmeler gelecek. Güncelleme bugün yayımlanacak, hiç beklemeden 2.0’ı cihazlarınıza yükleyin ve izlenimleriniz bizlerle paylaşın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir