QHD Ekranlı Sony Xperia Z4v Modeli Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında özellikle kamera noktasında önemli rol taşıyan Sony’den yeni model gelmesi bekleniyor. Sony Xperia Z4 modeli ile oldukça üst seviye cihaz çıkartan Sony’den ilk Quad HD ekrana sahip akıllı telefon Xperia Z4v modeli duyuruldu. Cihazda üst seviye bulunacak ekran yanısıra batarya noktasında yüksek performans bekleniyor. Japonya’da Xperia Z4 ismil ile ve diğer ülkelerde ise Xperia Z3+ adı ile satışa çıkan yeni akıllı telefonun ardından ilk QHD ekranlı cihaz duyuruldu.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni modeli Xperia Z4v modelinde 3 GB RAM ve güçlü model Snapdragon 810 işlemci çipseti kullanılacak. Ayrıca tıpkı diğer kardeşleri gibi bu modelde’de 20.7 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksellik bir ön kamera kullanılıyor. Xperia Z4v modelinin özelliklerine bakarsak Z3+ modeli ile neredeyse aynı diyebiliriz.

Sony Xperia Z4 Türkiye Fiyatı

Yeni modelde farklılıklar olarak başta bataryasının 3000mAh olması dikkat çekiyor. Bu miktar size normal gelebilir fakat asıl kilit nokta Quad HD bir ekran kullanılan bu cihazda 3000mAh bataryanın fazlasıyla yeteceği ve uzun süre kullanım sunacağı belirtilmiş. Sony’in yeni amiral gemisi Z3+ modelinde 1080 P bir ekran bulunuyor ve 2 gün sorunsuz kullanılabiliniyordu. Bakalım Xperia Z4v modeli ile ne gibi farklılıklar ve değişiklikler gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir