Quantum Break Bilgisayar Versiyonu 27 GB’lık Yaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Quantum Break Yaması

Quantum Break oyununun playstation lardan taşınarak ve kısa bir süre önce Xbox One ve Bilgisayar platformları için çıkan oyunun, büyük miktarda yazılımsal olarak bir çok hatası barındırıp bir büyük miktardada kodlama hataları içeriyordu. Hatalardan dolayı yoğun eleştiri yağmuruna tutulan Quantum Break’in yapımcıları ve geliştiricileri, oyunun hatalarını düzeltildiği bilgisayar platformlarına uyumlu geliştirilmiş bir yama yayınlandı.Şimdilik kısa bir süre için sadece bilgisayar sürümü için duyuruldu ve yayınlanan güncellemelerin boyutu bir okadarda ki oyundaki hataların ne kadar çoğunluktaki fazla olduğunun hakkında bizlere açıkca fikir verebiliyor.
499932-quantum-break
Oyun menüsünden tutunda grafik ayarlarına kadar hemen hemen bir çok herşeyi kapsayan güncellemelerin boyutu tamı tamına 27 GB olup oyundaki hataların yanı sıra oyunun sanki yeni sürümü gibi adlandırıla bilinirdi ve ayrıca yama yerine oyunu düzeltip yayınlaya bilirdiler fakan neden yama konusunda böyle bir boyut çıkarttılar zaten oda ayrı bir muamma olarak kalıcak gibi görünüyor. Geliştirici Remedy, neredeyse yeni bir oyun boyutundaki bu güncelleştirmeyle ilgili kapsamlı bir liste de yayınladı. Hataların büyük kısmının düzeltildiği Quantum Break’de, kullanılan bilgisayara göre 15 – 20 FPS arasında performans artışı yaşanıyor.
53515
Oyun severlerin bu oyunun yaması hakkındaki yorumları ne olur bilinmez ama şu bir gerçektirki çoğu oyun firmaları böylebir yamayla uğraşmadan yeni sürümünü oyun severlerin hizmetine sunardı. Bu oyunun kurucularının düşüneceği yamadan çok oyunun kodlamalarını ve testini yapıp sonrasında resmi şekilde yayınlamaları gerekmektedir ki tabi bu bizim görüşümüz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir