Rainbow Six Siege Çıkış Tarihi Belirlendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft‘un assasins creed serisi hakkında son zamanlarda haberler çıkmaktaydı. Bugün Rainbow Six serisinin yeni oyunu olan Rainbow Six Siege bütün dünyada Playstation 4, Xbox one ve PC için 13 Ekim 2015 tarihinde çıkacağı belirlendi. Rainbow Six Siege oyunu ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiş ve gerçek dünyadaki anti-terör gruplarından esinlenerek yapılmış oyuncuları ölüm ile yüzleştirilmiş. Rainbow Six Siege oyununda ilk defa oyuncular kuşatmalara katılabilme hakları olacak ve yeni saldırı stilinde bulundukları ortam ve mekanları modern bir kaleye çevirebilir ve Rainbow six ekibinizide düşman bölgeye doğru yönetebileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Oculus Rift Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki versiyonlar EMEA bölgelerinde (Avrupa, Orta Doğu ve Asya) ve NCSA bölgelerinde (Kuzey, Orta, Güney Amerika) yayınlanacak:
– Art of Siege Edition versiyonunda oyuna ek olarak koleksiyoncu kutusu, oyun içindeki tüm silahlar için Gold Skins paketi ve 120 sayfalık Taktik Rehber bulunacak. Rainbow Six Siege, yüksek kaliteli rehberde oyundaki tüm öğelerle ilgili bilgiler yer alacak, tüm Anti-Terör Birimleri, Operatörler, silahlar ve haritalar hakkında müthiş ayrıntılı bilgiler ve istatistikler verilecek. Tüm bu içerik geliştirici ekip ve oyuncuların önerileriyle yaratıldığından sahada en iyi sonucu alacaksınız.

– Rainbow Six Siege ve Gold Edition versiyonunda Standard Edition versiyonu ve Sezonluk Kombine bulunacak.

-Tactical Elite Edition versiyonunda, ki bu versiyon Uplay Shop üzerinden son derece sınırlı sayıda satılacak, hem Art of Siege Edition, hem de Sezonluk Kombine bulunacak.

Bakalım Rainbow Six Siege oyunu ile Ubisoft‘un oyun platformundaki durumu ne olacak hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir