RapidShare Kendisini Kapatma Kararı Aldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İnternet üzerinden paylaşım yapmaya yarayan siteler, yasal olmayan içerik paylaşımları yüzünden ilgi çekiyor. Hükümet tarafından yaptırım ve ya tamamen kapatılmaya kadar giden bu durum ile MegaUpload, Filesonic ve Hotfile gibi büyük dosya paylaşım siteleri de Hükümet ve telif hakkı sahiplerinin baskısı sonucu verdikleri hizmeti sonlandırma akıbetine uğramıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Paylaşım sitelerinin en büyük isimlerinden birisi olarak bilinen RapidShare ise diğer paylaşım sitelerinin kapanması sebebi ile son zamanlar da çok daha fazla ilgi görmüştü. Hem ücretli hem de ücretsiz üyelik ile dosya paylaşım hizmeti sunan site ise, henüz bu gün yaptığı bilfilendirme ile şaşırttı. Resmi site üzerinden yayımlanan bilgilendirme ile, RapidShare 21 Mart 2015 tarihi itibari ile verdiği hizmeti sonlandıracağını belirtti.

Bu durumda ise, açıklama da böyle bir madde olmamasına rağmen paylaşım sitesinin, korsan içerikler yüzünden yaşadığı telif hakları problemleri sebebi ile bu kararı aldığı zannediliyor.

Ücretli üyeliği olanlar RapidShare’i 28 Şubat tarihine kadar kullanmaya devam edebilecek. Eğer RapidShare ücretli üyeliğiniz var ise bu tarihten önce dosyalarınızı kurtarmanızı tavsiye ederiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir