Ratchet & Clank PS4 İçin 2016’da Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Insomniac Games‘in Playstation konsollarına özel olarak çıkardığı ve Playstation’ın “Maskotlar döneminin” en önemli serilerinden olan Ratchet & Clank PS4 için 2016‘da yayınlanacak. Bu oyunun yeni bir oyundan ziyade ilk oyunun “yeniden anlatımı” olacağı da açıklandı.

facebook müşteri hizmetleri

Aslında Sony ve Insomniac Games‘in planı Ratchet & Clank‘i yeni nesle 2015 içinde yayınlamaktı. Zaten E3 2014‘te Sony ve Insomniac Games yeni çıkacak Ratchet & Clank filminin oyununu 2015 içinde yayınlayacaklarını açıklamışlardı. Ancak film 2016’ya ertelenince oyun da filmi takiben 2016’da yayınlanacak.

Ryan Schneider‘a göre yeni Ratchet & Clank oyunu “orijinal hikayeyi daha anlaşılır bir şekilde ve filmin perspektifiyle yeniden anlatacak”. Ayrıca yeni oyun ilk Ratchet & Clank oyununa kıyasla daha çok bölüm, daha çok silah ve tamamen yenilenmiş görseller içerecek.

İlk Ratchet & Clank PS2 için 2002 yılında çıkmıştı. Yeni Ratchet & Clank oyunu ilk oyunun reboot’u gibi görünse de aslında seri kaldığı yerden devam edecek, sadece ilk oyun reboot edilmiş olacak.

Ayrıca bugün Ratchet & Clank filminin seslendirme kadrosu da açıklandı. Insomniac ve Rainmaker Entertainment’ın açıklamasına göre filmde Paul Giammati, John Goodman, Rosario Dawson ve Sylvester Stallone gibi ünlü oyunculuar karakterlere sesleriyle hayat verecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir