Razer Wildcat Kontrolcüsü Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çeşitli bilgisayar aksesuarları üreten firma olan Razer, Xbox One ile entegre bir şekilde çalışa bilen yeni oyun kontrolcüsünü tanıttı. Fakat yeni tanıtılan yeni Xbox kontrolcüsü klasik gamepadlerden farklı olacak. Bunun nedeni ise yeni model Razer Wildcat gerek tasarım gerekse ekstra programlanabilir tuşları ile kullanıcılara büyük avantajlar sağlıyor. Razer firması daha çok PC platformuna çeşitli kulaklık, mouse vb. aksesuarlar üreterek oldukça üst seviye başarılara sahip bir firma. Firma hatırlarsak geçtiğimiz hafta otomatik renk değiştirebilen Chroma seri, Mouse, Mouse pad ve klavye modellerini tanıtmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi ise çeşitli özelleştirilebilen tuşlar ile ve değiştirilmiş tasarımı ile Razer Wildcat tanıtıldı. Razer Wildcat cihazının özelliklerine bakarsak, yeni oyun kontrolcüsü el terlemerinden oluşan kayganlığı ortadan kaldırmak için kaymaz bir kauçuk yapı tasarımda kullanılmış. Razer Wildcat modeli Xbox 360 ve Xbox One konsollarının kollarından tamamen farklı ve ekstra tuşları ile o cihazlardan bir adım önde diyebiliriz.

Razer Wildcat modelinde klasik Xbox tuşlarının haricinde, 2 adet çıkartılabilir Hyperesponse fonksiyonlu tetikleyici, 2 omuz Hyperesponse tamponlar yeni modelde bulunuyor. 3.5mm ses girişi ve online oyunlarda tepkime süresinin gecikmemesi için kablolu versiyon ile piyasaya giriş yapacak. Kablo uzunluğunun 3 metre olduğunu ve cihazın 150 dolar fiyatı ile önümüzdeki haftalarda raflarda olacağını belirtelim. Bakalım yeni xbox kontrolcüsü popülerlik bakımından çeşitli tasarımlara sahip diğer gamepad’lerin önüne geçebilecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir