Reklamsız Sosyal Medya Ağı Ello 5,5 Milyon Dolara Ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook karşıtı reklamsız sosyal medya ağı olarak bilinen Ello, Recode raporuna göre 5,5 milyon dolarlık bir yatırım aldı.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni yatırımın site arayüzünü geliştirmek ve kullanıcılara daha farklı bir sosyal medya deneyimi yaşatmak için harcanağını belirten firmanın en büyük söylemi kullanıcıların birer ürün olmadıkları ve reklamlar ile kullanıcıların satılmaması gerektiği. Ello CEO’su Paul Budnitz‘in Recode’a bildirdiği üzere sitenin kullanıcı sayısı 1 milyonu aşmış durumda. Siteye daha önce girmeye çalışanların da göreceği gibi site şu an için sadece kişisel davet ile kullanıcı kaydını kabul ediyor. Firmanın belirttiğine göre site şu anda 4 milyon kişilik bir bekleme listesine sahip. Meraklı kullanıcıların birçoğu ise siteden gelecek kayıt maili için maillerinin gelen kutusunu yenilemeye devam ediyor.

Reklamsız sosyal medya ağı olarak kullanıcıların bir ürün olmadığını belirtip Facebook’a savaş açan sosyal medya kanalı Ello’nun son yatırımı oldukça güzel bir rakam olsa da ulaşmak istediği hedeflerinin büyüklüğünün yanında daha çok yolları olduğunu söyleyebiliriz. 5,5 milyon dolarlık bir site yatırımı birçok kullanıcıya uçuk bir rakam gibi gelebilir ancak karşıtı olarak çıktığı Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg‘ün sadece Ebola hastalığı ile mücadele için geçenlerde 25 milyon dolar bağış yaptığını hatırlatalım.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir