Resident Evil Revelations 2 PS Vita Çıkış Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Capcom’un ünlü korku serisi Resident Evil’ın yan oyunlarından biri olan Resident Evil Revelations 2, bildiğiniz gibi bu senenin başlarında çıkış yapmıştı. PC ve konsollar için çıkış yapan oyunun duyurulduğu bir diğer platform PS Vita’ya ise biraz daha gecikmeli geleceği oyunun çıkışından önce duyurulmuştu. Nihayet Resident Evil Revelations 2 PS Vita için bir çıkış tarihi aldı.

SCEA üçüncü parti yöneticisi Gio Corsi’nin PlayStation Blog’da yaptığı açıklamaya göre Resident Evil Revelations 2 PS Vita’ya 18 Ağustos’ta çıkış yapacak. Sadece dijital olarak çıkış yapacak oyun 4 bölümü ve diğer platformlar için çıkış yapan iki ekstra bölümü, yani “The Struggle” ve “Little Miss” bölümlerini de içerecek. 200’den fazla challenge ve 15 karakter içeren Raid modu da PS Vita sahipleri için oynanabilir olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Raid modunun co-op modu ise oyunun çıkışında aktif olmayacak. Yapılan açıklamaya göre co-op’tan mahrum kalacak olan oyun ilk güncellemeyle co-op moduna kavuşacak. Oyunun fiyatı ise PlayStation Network’te 39.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Oyunun PC ve konsol sürümlerini bizzat Capcom yapsa da, PS Vita port’u Kanada’lı geliştirici Frima Studios tarafından yapıldı. Yani oyunu satın alacaksanız, oyunun PS Vita’da bazı sıkıntılar çıkarabileceğini de hesaba katmanızda fayda var.

Eğer oyunu PS Vita’ya almakta tereddüt ediyor ve bilgisayarda oynamak istiyorsanız, ama bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız hazırladığımız Resident Evil Revelations 2 Sistem Gereksinimleri haberimizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir