Resident Evil Revelations Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

“Her ne kadar oyunlar birbirine tam olarak bağlı olmasa dahi Revelations 2’yi oynamadan önce ilk Revelations’ı oynamanızda fayda var.”

Resident Evil Revelations 2 sistem gereksinimlerini yazdığımız zaman son paragrafta böyle bir şey yazmıştık. Ancak yazdık yazmasına da, sonuçta bu oyunu açamayacak arkadaşlarımız olabilir diye düşündük. O yüzden Resident Evil Revelations sistem gereksinimlerini de yazalım dedik.

Resident Evil Revelations 3DS‘in üçüncü parti çıkış oyunlarından biri olarak yapılıyordu ancak şartlardan dolayı oyunun çıkışı daha ileri bir tarihe ertelenmek zoruna kaldı. Oyun çıktığında ise çok beğenildi, hatta Resident Evil 4’ten beri çıkan en iyi Resident Evil oyunu olarak gösterilmeye başlandı. Özellikle Operation Raccoon City denen tren enkazına göre ilaç gibi gelmişti Resident Evil hayranlarına.

facebook müşteri hizmetleri

Daha sonra Capcom bu oyunun potansiyelini görmüş olacak ki oyunu PC ve konsollara duyurdu. Maalesef 3DS versiyonuna göre sönük kalan yapım yine de Resident Evil 6 ve Operation Raccoon City’e göre çok daha iyiydi.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5600+
RAM: 2 GB
Sabit Disk: 8 GB boş alan
Ekran Kartı Belleği: 512 MB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8800 GTS / ATI Radeon HD 3850

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 @ 3.0 GHz
RAM: 4 GB
Sabit Disk: 8 GB boş alan
Ekran Kartı Belleği: 1 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 6950

Editörün Notu: Ben yine de imkanınız varsa Resident Evil Revelations’ı orijinal konsolunda, yani 3DS’te oynamanızı öneririm. Özellikle kulaklık da takarsanız alacağınız keyif katbekat artar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir