Resmi Star Wars Uygulaması Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer dünya hakkında biraz bilginiz varsa (evet bildiğimiz dünya) Star Wars’un dünyaya nasıl bir etkisi olduğunu bilirsiniz. İlk başta sadece masum bir üçleme olarak başlayan film serisi zamanla öyle bir hale geldi ki, 6 film, iki çizgi dizi, onlarca oyun, yüzlerce çizgi roman, binlerce hediyelik eşya ve aksesuar içeren dev bir marka haline geldi.

facebook müşteri hizmetleri

Bir anda Star Wars’u elinde tutan Lucasfilm’in Disney tarafından satın alınması ise bir anda seri için farklı ufuklar açtı. 2022’ye kadar üç ana seri ve üç yan hikaye olmak üzere altı adet film sözü veren Disney bu dev markanın takipçileri için yeni bir sürpriz daha yaptı; Android ve iOS için oldukça kapsamlı bir Star Wars uygulaması yayınladı.

Peki bu Star Wars uygulamasının Star Wars hayranlarına ne gibi bir faydası olacak? Özetle Star Wars hakkında resmi olarak duyurulmuş ve duyurulacak olan her şey bu resmi Star Wars uygulamasında yer alacak. Seri hakkında irili ufaklı her türlü haberi bildirim ile size gösterecek olan uygulamayı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz de.

Tabii bu uygulamanın tek numarası bunlar değil. İsterseniz arttırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde yeni filmden üç boyutlu modeller çıkarabilir, isterseniz Star Wars temalı selfie’ler çekebilir ya da bunların üzerinde oynayabilirsiniz. Ayrıca uygulama Star Wars VII: The Force Awakens için bir de sayaç içeriyor. Yani filmin çıkmasına ne kadar kaldığını bu sayaç sayesinde takip edebilirsiniz. Uygulama şu an ücretsiz olarak Google Play ve AppStore’dan indirilmeye sunuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir