Rıza Selçuk Saydam Facebook’da Çalışacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çankaya Üniversitesi, Matematik-Bilgisayar bölümü mezunu olan tasarım uzmanı Rıza Selçuk Saydam’a Google’dan ve Facebook’dan iş teklifi geldi. Bunun karşısında Rıza Selçuk Saydam Facebook’dan gelen teklifi kabul ederek Ekim ayında iş başı yapacak. Tasarım ve yazılım anlamda uzmanlaşmış olan Saydam, bu iki teknolojik birikimini birleştirerek birçok projelerde ve işlerde bulunmuş durumda. Belli başlı bazı çalışmaları ile iki dünya devi Facebook ve Google tarafından dikkate alınmış ve iş teklifi verilmiş.Rıza Selçuk Saydam’ın çocukluk hayali olan Facebook’da çalışmakmış, bunun üzerine ABD’ye giderek deoartmanlar ile görüşmüş ve iş teklifini kabul etmiş.

facebook müşteri hizmetleri

Rıza Selçuk Saydam yaptığı bir açıklamada Facebook üzerinde yapılabilecek çeşitli geliştirmeler üzerine röportajında şunlardan bahsetti:

“Google’dan gelen teklif ilk bakışta mükemmeldi ama ‘teknoloji geliştikçe nasıl gelişeceğim, kendimi nasıl ilerleteceğim’ sorularına tam yanıt bulamadım. Bana özel bütçe vereceklerini ve dilediğim kursa gidebileceğimi belirttiler. Facebook ise ‘Biz senin iyi olduğunu görüyoruz, daha iyi olmanı istiyoruz’ teklifiyle yaklaştı. Bu da bana daha cazip geldi. Hayalimdeki Google’da çalışma imkanına ulaştım ancak bu kez ben kabul etmedim, geleceğim için Facebook’u seçtim.”

Ekim ayında iş başı yapacak Rıza Selçuk Saydam, yeni bazı projeler ve ürünler tasarlayacağını ve olan sistemide daha iyi hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışacağını belirtti. Özellikle üzerinde durduğu konu Mark Zuckerberg ile aynı ortamda çalışmanın vereceği duygudan bahsetti. Bizde Rıza Selçuk Saydam’da Facebook yolunda başarılar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir