Rocket League Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Araba yarışı ve futbol oyunlarını seviyorsanız tam sizin için bir oyunumuz var. Bağımsız bir geliştirici olan Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, araba yarışları ve futbol oyunlarını birleştirerek ortaya bağımlılık yaratıcı ve aşırı derecede eğlenceli bir oyun ortaya çıkarmış. Biz de bu oyunu hepinizin denemesi için Rocket League Sistem Gereksinimleri yazısı hazırlayalım dedik.

Öncelikle oyun hakkında biraz bilgi verelim. 2008’de çıkış yapan ve yine Psyonix tarafından geliştirilen Supersonic Acrobatic Rocket Powered Battle Cars’ın ruhani devamı niteliğinde olan Rocket League, bir online oyun. Aracınızı seçiyor, takımlardan birine yerleşiyor ve aracınızı kullanarak topu karşı takımın kalesine sokmaya çalışıyorsunuz. Bildiğiniz futbol işte, neyini anlatalım daha fazla?

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2)
İşlemci: 2.0 GHz Dual Core
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran Kartı : Nvidia 8800 / ATI 2900
Direct X: 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2)
İşlemci: 2.0+ GHz Quad core
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran kartı: Nvidia 260 serisi / ATI 5850 ya da daha iyisi
Direct X: Dx 9.0c

Oyunu minimumda çalıştırabilmek için ortalama bir bilgisayar her türlü işinizi görür. Ancak oyunu tam gücüyle oynamak istiyorsanız biraz daha yüksek bir bilgisayara ihtiyacınız var. Ancak bilgisayarınızı çok fazla zorlamayan bir oyun olduğu için Rocket League’i hemen hemen tüm bilgisayarlarda rahatça oynayabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir