Ruh Lordları Oyun İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Spirit Lords ismi ile de geçen Ruh Lordları oyunu geçtiğimiz günlerde Android ve iOS platformuna çıktı. Oyunun yapımcısı ise Hızlı ve Öfkeli Efsanesi ve Hobbit gibi mobil oyunlarıyla ün yapmış KABAM firması.

Özellikle RPG mobil oyunları konu olunca en dikkat çekici firmaların başında gelen KABAM, yeni oyunu Ruh Lordları ile de birçok kullanıcının şimdiden sevdiği ve yorumlar yapmaya başladığı bir yapım ortaya çıkarmış. Eğer KABAM oyunlarından herhangi birini oynamadıysanız ve mobil platformlarda da RPG oyunun tadını almak istiyorsanız Ruh Lordları oyunu tam size göre diyebilirim.

Ruh Lordları oyunu ile ilgili detaylara geçmeden önce sizlere KABAM tarafından çıkarılmış ve kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz birkaç oyunu da listeleyelim.

facebook müşteri hizmetleri

En İyi Kabam Oyunları

  • Hızlı ve Öfkeli Efsanesi
  • Marvel Contest of Champions
  • The Hobbit
  • Kingdoms of Camelot
  • Dragons of Atlantis
  • Açlık Oyunları
  • Yüzüklerin Efendisi : Orta Dünya Efsaneleri

Ruh Lordları Oyun Detayları

Ruh Lordları , grafikleri ve hikayesi ile dikkat çeken sürükleyici bir aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ruh diyarı ve fiziksel dünya arasında çıkan savaş sonrası büyük imparatorlukların yok olduğu, insanların imparatorlukları kalıntılarından tekrar diriltmeye çalıştığı oyun hikayesinde savaşın daha bitmediği ve Ruh Lordlarının adaleti getireceğine inanan bir ortamda karakterlerimizi oluşturuyoruz.

Oyun içerisinde topladığımız güçlü ruhlar ile birlikte karakterimize yeni yetenekler katabiliyor ve savaş alanında bu yetenekleri düşmanlarımıza karşı kullanarak daha fazla ilerlemeye çalışıyoruz.

Birçok oyun firması gibi Kabam da yeni oyunu Ruh Lordları için ekran görüntülerine özellikle önem vermiş gibi gözüküyor. 620 MB gibi mobil oyunlar için yüksek bir alan isteyen oyunun görüntüleri tek kelimeyle efsane diyebiliriz. Hala mobil oyunların ne kadar kişi tarafından oynandığını ve önemli bir sektör haline geldiğini kimse kabul etmiyor olsa da oyunun sadece grafikleri bile önemli gelişmelerin olduğunu söylemek için yeterli gibi gözüküyor.

Kaydırma ve sürükleme hareketleri ile farklı hareketler ve aksiyonlar gerçekleştirebildiğimiz oyunda ilerledikçe yeni efektler ve yetenekler ile oyunun daha keyifli olduğunu belirtelim. Eğer boş vakitlerinizi geçirecek yeni bir oyun arıyor ve halihazırda farklı platformlarda da RPG seviyorsanız Ruh Lordları tam size göre.

Son dönemde en çok oynanan aa oyunu ile ilgili istediğiniz seviyeyi açmanızı sağlayan aa hilesi konumuzun da dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz. Herkese iyi oyunlar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir