Saç Ekimi İle Gür Saçlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Saç Ekimi İle Gür Saçlar

Saç Ekimi İle Gür Saçlar: Yıllardır en çok erkeklerin şikâyet ettiği konular arasında yer alan saç dökülmesi ve kellik sorunu birçok yöntem ile giderilmekte ve en aza indirilmektedir. Bu sorunların en önemli nedenleri arasında genetiklik ve stres bulunmaktadır. Aileden gelen kellik problemi saç ekimi operasyonu ile ağrısız bir şekilde giderilmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

Kel alanda ki dökülme olan yerler ve saç olması gereken yerler tespit edilerek en uygun ekim şekli uygulanmaktadır. Türkiye’de saç ekim uygulamasında oldukça fazla ilerleme kaydedilmektedir.

Bu uygulama öncelerde sadece yurtdışında yapılırken şimdilerde ise bu imkânlar ayağımıza kadar gelmektedir. Kel olan bölgenin genişliğine göre saç miktarı ayarlanmaktadır. Açıklık tamamen kapanacak şekilde saç teli sayısı tercih edilmektedir. Saç ekim fiyatları ise genel aile bütçesine uygun olup birkaç seansla birlikte tamamlanmaktadır. Saç dökülmesi genellikle şakak kısımlarından başlamaktadır.

Şakak kısımlarında oluşan gerileme ile kelliğin ilk evresi oluşmaktadır. Bu evre ile çözüm yolları aranmaktadır. İnternet üzerinden ulaşabileceğimiz saç ekim merkezleri arasında http://www.sacekimturkiye.com/ adresi oldukça fazla tercih edilmektedir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir