Sadece iPhone’da Olan Two Dots Android’e de Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Two Dots, iPhone’a bu yıl çıktı ve iPhone’un en eğlenceli oyunlarından biri haline geldi. Ve oyun Google Play Store‘da da yerini aldı ki bir Android kullanıcısı olarak bu durumdan gayet memnunum. Oyun, ücretsiz ve orijinalinden şaşmayacak şekilde oyun içi ücretli bazı eşyalar var ve bana kalırsa bu eşyalara para vermeye hiç de gerek yok, oyunun tadı para ödemeden daha güzel çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun, iOS versiyonundan direk portlanmış ve neredeyse her oyunda görmeye alıştığımız can sistemi var. 20 dakikada bir can kazanıyoruz, en fazla 5 canımız olabiliyor. Can sistemi oyuna ara vermek için konulmuş diye düşünüyorum çünkü cidden bir yerden sonra bağımlı hale geliyorsunuz. Ayrıca oyun, Facebook’la bağlantı kurarak diğer arkadaşlarımızla da oyunu paylaşabilmemizi sağlıyor, paylaşmadan kastım can gönderme, puan kıyaslaması gibi basit şeyler.

sadece iphone'da olan two dots androide geliyor

 

 

Eğer oyunu daha önce hiç duymadıysanız aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyorum, seveceğinize eminim. Video, iPhone’daki Two Dots, fakat oyun direk portlanmış olduğu için hiçbir farkı yok.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir