Sadece WoW Oyanyanların Bileceği 10 Sinir Bozucu Şey

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünyaca ünlü Blizzard‘ın oyunu World of Warcraft şu sıralar Warlords of Dreanor ile birlikte ne kadar oyuncu sayısında artış yaşamış olsa da hala sinirimizi bozan bir kaç şey var. İşte size sadece World of Warcraft oynayanların anlayacağı 10 sinir bozucu durum.

Murloc

1) Murloc sülalesinin hışmı:
Muhtemelen her oyuncunun başına gelmiştir bu çünkü genelde başlangıç bölgelerinde Murloc’lar ve Murloc görevleri hep oluyor. Murloc’lar ise… Hepimizin bildiği gibi oldukça agresifler. Kendileri sizi fark etmekle kalmıyıp diğer bütün Murloc’ları da çektikleri için sülalece karakterinize saldırıp öldürmeleri sık sık yaşanan bir şey.

arena

2)Lag var diyorum:
Malum, bizim bağlantımız Avrupa kadar iyi değil. Bu yüzden PVP yaparken tam kazanmak üzereyken yaşadığınız lag esnasında heyecanla beklerken kafanızın arkasına yediğiniz bir “Frostbolt” ve ta “Eviscrate” ölüm sebebiniz olabilir, çıldırmakta haklısınız.

rare

3)Bir rare gördüm sanki:
Yine level atlarken başına gelecek kötü şeylerden birisi. Halbuki sizin işinize yarayacak bir eşya olabilir o rare de değil mi? Yüksek level ise ne exp alıyor ne de loot bir işine yarıyor.

aggro

4)Ortada kuyu var yandan geç:
Çoğumuz kalabalık mobların olduğu bir alanda iki mobun arasından aggro çekmeden geçmeye çalışırız ama asla bunu başaramayız. Mutlaka ikisi de istinasız size saldırır. Siz en iyisi tek birisini aggrolayıp geçin derim.

flight master

facebook müşteri hizmetleri

5)Flightmaster’in cenazesi:
Flightmaster’in öldürülmesi özellikle PVP serverlarında yaşanan bir sorun. Ee tabii yine düşük level iken ulaşım aracınız Flightmaster’lar olunca bu durum sinir bozucu olabiliyor. Bir de Flightmaster’in dirilmesini beklerken bir de gang yerseniz vay halinize.

pet

6)Hunter demek bela demek:
Nedense kimse hunterları sevmiyor. Önceden intellect veren her itemı ninjalamarı yüzünden olsun, dungeonda giderken yanlış bir mutlishot ile bütün mobları toplayan hunter olsun bir sürü çeşidi mecvuttu. Bu sorunlar günümüzde düzelse de hala petinin aggrosunu kapatmayı bilmeyen hunterlar var. Bu durum da tanklar için büyük bir sorun tabii ki.

pure

7)En iyisi benim:
Wow’un mekaniği gereği hybrid ve pure class’lar var. Pure classlarınen büyük sıkıntısı ise sürekli hybrid classların (özellikle shaman) dpste birinci gelmesi. Ciddi şekilde bu yüzden saç baş yolan oyuncular da var.

pet aggro

8)Tamam aggro çekmedik:
Özellikle dunegonlarda bir yerden aşağı atlanırken önce hep böyle düşünülür, kısa yoldan atlayalım moblarla uğraşmayalım. Ama partide hunter, mage ve ya warlock varsa… Peti aşağı atlamayı bilmediği için bütün yoldan geçer ve o yoldaki bütün mobları aggrolayıp yanınıza kadar getirir. Bu arkadaşlar ise çok nadir petlerini gönderip atlamayı akıl ederler.

healing
9)Mana yetişmiyor yahu:
Bu yakarış caster dps’in tanktan fazla aggro çekip taa uzaktan o üzerlerindeki incecik cloth armor ile yediği damage sonrası healerden gelir. Tabii ne parry ne dodge ne de magical bir korumaları olmadığından healer bütün manasını harcasada ölmeye mahkumdurlar.

death knigt

10)Son zamanlarda değiştin sen Cafer:
Standart her expansion Blizzard bütün classların her şeyi ile oynar, kimini nerfler kiminin özelliklerini komple değiştirir. Bu durumdan en zararlı çıkan da her zaman death knight olur. Artık hero class olmasından mı, oyuna sonradan eklenen bir class olmasından mı bilinmez ama daima komple her şey değişmiş olur.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir