Sağlık Bakanlığı Onaylı Evde Bakım Çalışmaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yaşlı ya da yatalak hastalarınız varsa, sağlık açısından ciddi manada profesyonel bir bakım alması gerekiyorsa ve bu konuda güvenilir ellere emanet edebileceğiniz kurumla adım atmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden alanında yılların deneyimli merkezi İstanbul medical center ile bu ihtiyaçlarınızı giderebilir ve en makul ücretleri ödeyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Hastalarınızın çok daha kaliteli ve rahat bir yaşam sürmesini sağlamak amacı ile dilediğiniz her an profesyonel hemşire kadroları ile evde bakım desteği verdiklerini da ifade etmek isteriz. Bu sayede içinize sinen, kendinizi iyi hissedeceğiniz ve hastanızın da iyi olduğunu bildiğiniz bir süreci başlatabilirsiniz.

Evde hemşire yardımı noktasında merak ettiğiniz bütün sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bilgilere de erişim sağlayabileceğinizi önemle söylemek istiyoruz.

Hastanın % 100 memnuniyeti ilkesi ile bu sektörde çalışmalarına devam eden adresi ile dört dörtlük bir evde hemşirelik hizmeti almanın farkını da bizzat hissedebilirsiniz. Hastane bakımından ücret anlamında çok daha uygun olan bu süreç için bir an önce iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir